INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Maria Ciebień

Maria Ciebień

Maria Ciebień na pracę dyplomową wybrała zestaw tkanin. Zaprojektowała ich aż pięć. Praca mimo że wydaje się prosta, przyniosła jej wiele trudności. Nie raz prosiła o rade, co do wykonania, prowadzącej nas nauczycielki. Do wykonania projektów zainspirowała ją muzyka jaką tworzył Chopin. Realizacje wykonywała na dużej ramie wykorzystując różne kolory włóczki. Wprowadziła do swoich prac różne techniki dzięki czemu tkanina ma tzw. fakture.

Jesteś tutaj: Home Pracownie Fotografia Maria Ciebień

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.