INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

IV Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

18 listopada 2011 r. odbył się IV Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej w Dukli. Impreza zgromadziła prawie 90 uczestników z całego powiatu krośnieńskiego, którzy występowali w 5 różnych kategoriach.

Strona organizatora                                                                                                                             Wyniki konkursu

   Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III Karolina Handermander, zaśpiewała utwór „Only Hope”. Występ Karoliny był wspaniały, zresztą wszyscy mieliśmy okazję posłuchać jej podczas szkolnego konkursu. Jednak, przy tak dużej konkurencji, nie udało się zająć żadnego miejsca. Mimo tego, serdecznie gratulujemy Karolinie talentu i dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowania do tego występu oraz za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

W konkursie wzięły udział dwie inne uczennice naszej szkoły, które zgłosiły się indywidualnie. Marcelina Steczkowska, uczennica klasy III, zajęła II miejsce w kategorii szkół średnich. Pięknie wykonała utwór „Hallelujah”. Gratulujemy!

Największy sukces odniosła uczennica naszej szkoły z IV klasy - Liwia Limberger wraz z zespołem, która zajęła I miejsce w IV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej w Dukli w kategorii zespoły. Liwia wykonała utwór „I love rock & roll”. Publiczność była zachwycona zarówno wykonaniem solistki, grą zespołu jak i wyglądem scenicznym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze wokalnej!

Jesteś tutaj: Home Aktualności IV Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.