INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Rozdanie dyplomów

29 kwietnia 2011 r. w sali wystawowej krośnieńskiego BWA społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystości związanej z zakończeniem nauki przez kolejny rocznik. Klasa trzecia przygotowała kilka niespodzianek. Po poetyckim wstępie, zobaczyliśmy na fotografiach jak minęły cztery lata naszym abiturientom.

Kolejną niespodzianką był wstęp do Egzaminu Maturalnego, który odbył się już tu. Wszyscy obecni zdali egzamin i otrzymali pierwsze narzędzie "Złoty pędzel" wraz ze słodkim upominkiem.

Gratulujemy Angelice Głowadzkiej i Paulinie Krupie wyjątkowych dyplomów

Wszyscy uczniowie otrzymali tytuł "plastyk" i ukończyli szkołę otrzymując z rąk dyrektora stosowny dyplom.

Na zakończenie głos zabrali uczniowie i swoje podziękowania skierowali do nauczycieli i rodziców. Spotkanie zakończyli rodzice słowami uznania dla dyrekcji i grona nauczycielskiego za atmosferę w szkole i bezpieczeństwo, dzięki któremu ich dzieci mogły i chciały przez cztery lata uczęszczać na lekcje.

Chwile radości i wdzięczności były udziałem wszystkich. Słowa uznania, podziękowań skierowane indywidualnie dodały motywacji do dalszej pracy.

Galeria zdjęć Katarzyny Fornal 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rozdanie dyplomów

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.