INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

INFORMACJA

W związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji - gov.pl niniejsza strona internetowa Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Brzozowskiego w Krośnie nie będzie aktualizowana i tym samym nie będą na niej publikowane nowe treści. Pozostanie aktywna do końca czerwca 2023 roku. Od 1 lipca 2023 bieżący adres strony internetowej będzie automatycznie przekierowywał na nowy adres strony internerowej w portalu gov.pl (www.gov.pl/web/plastykkrosno).

 Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem: https://www.gov.pl/plastykkrosno

Od dnia 5 stycznia 2023 serwis www.gov.pl/web/plastykkrosno będzie pełnił również funkcję Biuletynu Informacji Publicznej Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Brzozowskiego w Krośnie.

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.

Jesteś tutaj: Home Aktualności INFORMACJA

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.