INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Spotkanie z Wolontariuszkami z Europejskiego Korpusu Solidarności

W środę 9 listopada mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły cztery wolontariuszki: Marynę z Ukrainy, Mathilde z Francji, Salome z Gruzji oraz Busrę z Turcji. Przebywają one obecnie w BWA Krosno w ramach programu Europejski Korpus Solidarności. Wszystkie mają doświadczenie w kulturze, sztuce oraz działaniach społecznych. Cała społeczność szkolna miała niepowtarzalną okazję wysłuchać prezentacji na temat sztuki każdego z wyżej wymienionych krajów, kulinariów danego kraju czy regionu a także doświadczeń międzynarodowych i specyfiki krajów każdej z praktykantek.

Był to niesamowicie owocnie spędzony czas. Uczniowie wysłuchali wszystkich prezentacji z ogromnym zainteresowaniem. Mieli również okazję do zadawania pytań i rozmowy z wolontariuszkami. Warto tutaj również wspomnieć, że w każdy czwartek dziewczyny prowadzą spotkania dla młodzieży w BWA o tematyce m.in. gry i zabawy z ich krajów, kawiarenki językowe, zajęcia modowe, spotkania literackie itp.

Pięknie dziękujemy i serdecznie zapraszamy

Patrycja Wojnar

 

korpus solidarności
korpus solidarności
korpus solidarności
korpus solidarności
korpus solidarności
Jesteś tutaj: Home Aktualności Spotkanie z Wolontariuszkami z Europejskiego Korpusu Solidarności

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.