INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Gratulacje dla pani Joanny Topolskiej-Uliasz

Koleżanka Joasia  zdobyła II Nagrodę w 33 Ogólnopolskiej Wystawie Twórczości Pedagogów Plastyki zorganizowanej przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Na wystawie prezentowała zestaw prac „Mapa przestrzeni” wykonanych w technice mokulito. W krośnieńskim Plastyku pani Joasia jest nauczycielem grafiki i multimediów, uczy wykorzystywania programów graficzno – komputerowych w projektowaniu multimedialnym . Swoją twórczą pasją zaraża uczniów i odkrywa przed nimi tajniki tradycyjnych technik graficznych.

Koleżance gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Grzegorz Tomkowicz

 

joanna topolska 1

 

joanna topolska 2
Jesteś tutaj: Home Aktualności Gratulacje dla pani Joanny Topolskiej-Uliasz

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.