INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Dzień Nauczyciela w szkole

DN 2022z 6352 kopia

Jak co roku, z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbył się apel przygotowany przez Samorząd Szkolny. Cała społeczność szkolna miała szansę oglądać przedstawienie inspirowane tematyką piracką, wystawione w wielkim stylu. Piraci wraz z zwerbowanymi do załogi Nauczycielami pokonywali morskie przeszkody, przy akompaniamencie szant, rymów i dużej ilości śmiechu.

Gdy nasi dzielni piraci pokonali wszystkie zadania czekał na nich skarb; wykonane ręcznie przez uczniów naszej szkoły podarunki, wręczone wraz z życzeniami. Całe wydarzenie przebiegło w radosnej atmosferze, a my korzystając z okazji, pragniemy ponownie w imieniu swoim i Samorządu Szkolnego złożyć najserdeczniejsze życzenia dla grona pedagogicznego, oraz wszystkich pracowników szkoły.

Eliza Kozioł, Joanna Frankiewicz

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Nauczyciela w szkole

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.