INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Polecam kolejny tom poezji Karoliny Witkiewicz

Dwudziesty października br. był dla mnie dniem wyjątkowym. Najpierw zaskoczyli, nas nauczycieli, uczniowie wspaniałym programem z okazji święta Pracowników Oświaty.

Po zakończeniu uroczystego apelu czekała na mnie prawdziwa niespodzianka. Odwiedziła mnie Karolina Witkiewicz. Karolina ukończyła naszą szkołe w 2017 roku. W trakcie nauki w plastyku wspólnie z Jej Rodzicami wydaliśmy dwa zbiory wierszy napisanych przez Karolinę.

Bardzo się ucieszyłem, gdy zobaczyłem, że Karolina przyniosła kolejny tomik poezji zatytułowany "Pudełko na słowa". Z wielką przyjemnością "delektowałem się" wierszami autorki. Każdą frazą, a nawet wyrazem. Bo w Jej pojezji nic nie jest zbędne i niepotrzebne, wszystko ma znaczenie i wyraża głęboką wrażliwość Karoliny. W bibliotece szkolnej znajdują się 2 egzemplarze tego tomiku.

Polecam Wszystkim, warto przeczytać i pomyśleć.

Zbigniew Gleń

pudelko na slowa

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Polecam kolejny tom poezji Karoliny Witkiewicz

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.