INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Otrzęsiny 2022

Tegoroczne otrzęsiny były ponownie datą szczególną i jak wszystko w tej szkole musiały się czymś wyróżnić. W tym roku w naszych szeregach powitaliśmy nie tylko uczniów klasy pierwszej, ale także nową katechetkę, Siostrę Elżbietę! Jak co roku, uczniów (oraz Siostrę Elę) otrząsała klasa druga, która "postawiła" na motyw bajkowy - Kopciuszek. Dwie drużyny składające się z uczniów snycerstwa i aranżacji wnętrz, do których dołączyła Siostra Ela rywalizowały w trzech konkurencjach.

Pierwsze zadanie polegało na "rozdzieleniu i segregowaniu" uczniów starszych klas, niczym groch i mak. Drugą konkurencją był wyścig w poszukiwaniu własnych butów, rozrzuconych po podwórku przez uczniów klasy drugiej, a ostatnim wyzwaniem były podchody. Po rozwiązaniu serii zadań (także matematycznych!) uczniowie dostali po fancie dość sporych gabarytów, który to musieli zanieść... ukrytej w szkole wróżce chrzestnej! Ubrana na niebiesko Wychowawczyni klasy drugiej całe otrzęsiny pilnie pełniła swoją rolę wróżki, a na końcu schowała się.. prawdę mówiąc nawet druga klasa nie wiedziała gdzie. Po wyłonieniu zwycięskiej grupy, którą okazała się aranżacja wnętrz (brawa!), zostali sowicie wynagrodzeni słodkościami, a następnie odbył się ostatni etap otrzęsin. Uczniowie po pasowaniu wielkim pędzlem przez wróżkę chrzestną zostali umazani farbą. Na pamiątkę otrzymali medale i słodkości. I tak oto oficjalnie wszystkie "koty" zostały otrząśnięte.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: >> GALERIA ZDJĘĆ <<.

Joanna Frankiewicz, Eliza Kozioł

Jesteś tutaj: Home Aktualności Otrzęsiny 2022

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.