INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Uwaga Rodzice i Opiekunowie!

11 i 12 października br. większość społeczności uczniowskiej (51 osób) weźmie udział w wycieczce do Krakowa. W programie zwiedzanie zabytków, stałych i czasowych wystaw oraz spektakl teatralny (Teatr im. J. Słowackiego).

Uczniowie, którzy nie wyjeżdżają w tych dniach będą uczestniczyć w zajęciach plastycznych (rysunek, malarstwo, rzeźba, snycerstwo, projektowanie multimedialne) w godz. 8.00-13.05. Będą mogli skorzystać także z konsultacji z historii sztuki, języka polskiego, języka angielskiego i matematyki.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uwaga Rodzice i Opiekunowie!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.