INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

"SEN OSTATECZNY" - ciekawa wystawa

W Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie jeszcze do 30.09.2022 roku można zobaczyć wystawę prac plastycznych Miłosza Tomkowicza. Miłosz jest absolwentem PLSP w Krośnie, obecnie studiuje na Wydziale Rzeźby w ASP w Krakowie. Wystawa  zatytułowana „Sen Ostateczny” związana jest z Festiwalem Sztuki Alternatywnej „Nocne Teatralia Strachy”, który odbył się w Krośnie w dniach od 8 do 9 września tego roku. Na ekspozycji możemy zobaczyć obrazy, grafiki oraz rzeźby wykonane w różnych technikach.

W opisie do wystawy autor pisze między innymi: „Interesuje mnie ostateczność jako nośnik przemiany, to że koniec pewnej epoki jest początkiem innej, nowe zastępuje stare, upadek zamienia się we wzlot; zewnętrzne zmiany charakteru świata zawsze przekładają się na stan środowiska wewnętrznego człowieka”.

Do dalszych refleksji zachęcam podczas zwiedzania prac w  galerii RCKP.

Miłoszowi gratulujemy wystawy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć:

 >> GALERIA ZDJĘĆ <<

Grzegorz Tomkowicz

Jesteś tutaj: Home Aktualności "SEN OSTATECZNY" - ciekawa wystawa

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.