INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Sukcesy Uczniów i Nauczycieli

1. Wspaniale zaprezentowały się podczas XIV Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego "Zamość perła renesansu" uczennice naszej szkoły.

Ronja Harasim z klasy trzeciej zdobyła pierwsze miejsce a Martyna Półchłopek wróciła z wyróżnieniem. Wypada podkreślić, że Martyna jest uczennicą klasy pierwszej i konkurowała z Koleżankami i Kolegami starszymi o dwa lata. Gratuluję nagród i życzę dalszych sukcesów.

2. Okazuje się, że nasza szkoła, nie tylko plastyką stoi. Z wielką satysfakcją spieszę z gratulacjami do Katarzyny Piękoś, uczennicy klasy pierwszej. Kasia zdobyła III miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

3. Od paru lat z powodzeniem współpracujemy z Fundacją Rodziny Staraków. Staramy się brać udział w konkursach Programu Grantowego "Wena". W bieżącym roku Fundacja przeprowadza czwartą edycję tego programu. Jej temat to "Sztuka naprawiania świata". Z satysfakcją i dumą informuję, że wysłane przez nauczycieli naszej szkoły dwa programy zostały przyjęte do realizacji. Są to programy: "Rzeczy małe?", którego autorką jest Joanna Topolska-Uliasz oraz "Cztery Żywioły / Four Elements" autorstwa Pawła Leszegi.

Programy te znalazły się wśród 10, które fundacja wyróżniła spośród wszystkich zgłoszonych z całej Polski.

Gratuluję Autorom, uczniów zachęcam do włączenia się w realizację w/w programów.

W najbliższym czasie, jeszcze przed wakacjami, Autorzy przybliżą Wam idee swoich projektów.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukcesy Uczniów i Nauczycieli

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.