INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Noc muzeów 2022

Dnia 14 maja 2022r. odbył się spektakl sztuk Stanisława Ignacego Witkiewicza "W małym dworku" oraz "Nowe wyzwolenie". Za reżyserię odpowiadał pan Damian Kierek, za scenografię i opiekę artystyczną pan Marek Wiatr. Widowisko wystawiono w niewątpliwie urokliwym Dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu w czasie ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Sztuka spotkała się z ciepłym przyjęciem przez widownię. W rolę Tatiany i Zabawnisi wcieliły się uczennice klasy 2 naszej szkoły: Julia Durał i Jagoda Tomkowicz.

 

noc muzeow

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Noc muzeów 2022

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.