INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

XIII edycja „Pól Nadziei”

Kochani!!! To już XIII edycja wspaniałej krośnieńskiej i ogólnopolskiej akcji. „Pola Nadziei”. Nasze Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się już po raz kolejny w tą szlachetną inicjatywę organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum w Krośnie, Stowarzyszenia Krośnieńskich Amazonek, Cechu Rzemiosł Różnych, Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza a przede wszystkim placówek oświatowych.

Wolontariuszki naszej szkoły w miesiącu lutym i marcu na spotkaniach pozalekcyjnych oraz w domu przygotowały żonkile, które następnie rozdawały wszystkim darczyńcom podczas niedzielnej kwesty 10 kwietnia 2022 roku.

Dziękujemy wszystkim za hojność serca i niech żonkile, również te zasadzone w ogrodzie naszej szkoły przypominają wszystkim o potrzebie miłości, dobroci, poszanowaniu ludzi cierpiących i chorych przebywających w placówkach hospicyjnych.

Opiekun SKW Magdalena Gazda

 

 

Wizyta gości z Ukrainy
Wizyta gości z Ukrainy
Wizyta gości z Ukrainy
Wizyta gości z Ukrainy
Wizyta gości z Ukrainy
Jesteś tutaj: Home Aktualności XIII edycja „Pól Nadziei”

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.