INFORMACJA

Od 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej Szkoły
publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem:
https://www.gov.pl/plastykkrosno

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

100 rocznica urodzin Władysława Kandefera

Wystawa z okazji 100 urodzin Władysława Kandefera

10 listopada 2021 roku minęło sto lat od urodzin Władysława Kandefera. Wspaniałego Artysty i Nauczyciela. Był jednym z założycieli naszej szkoły. Pan Władysław pracował w naszym plastyku do 1982 roku. Później, będąc na emeryturze, utrzymywał ze szkołą stały kontakt. Bywał na uroczystościach szkolnych, brał udział w wystawach kadry nauczycielskiej.

Z okazji 100 rocznicy urodzin na korytarzach zagościły fotografie prezentujące postać Pana Władysława Kandefera. Zdjęcia i wystawę przygotował Kolega Krzysztof Antosz.

100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera 100 urodziny Władysława Kandefera
Jesteś tutaj: Home Aktualności 100 rocznica urodzin Władysława Kandefera

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.