Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Absolwenci LP

Proszę osoby, które skończyły naukę w Liceum Plastycznym w Krośnie o przysyłanie linków do swoich stron internetowych, blogów, galerii itp. (mężatki mogą podać swoje obecne nazwisko i datę ślubu) - adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwenci 2008

Specjalność:  SNYCERSTWO Specjalność:  WYROBY UNIKATOWE
  1. Magdalena Barzyk
  2. Radosława Burdzy
  3. Bartosz Czarnecki
  4. Edyta Dufaj
  5. Marcin Kazusek
  6. Iwona Kaszyk
  7. Michał Lawera
  8. Katarzyna Leszega
  9. Ewelina Nerć
  10. Bartłomiej Pąprowicz
  11. Magdalena Penar
  12. Przemysław Rogowski
  13. Tomasz Tajak
  14. Marcin Seweryn
  15. Anna Ślusarz
  16. Katarzyna Urban
 
  1. Katarzyna Bochnia
  2. Małgorzata Bochnia
  3. Antonina Cichoń
  4. Małgorzata Delimata
  5. Beata Fabiańska
  6. Joanna Florek
  7. Karolina Gładysz
  8. Agata Guzik
  9. Alicja Jakubczyk
  10. Dominika Jasińska
  11. Urszula Marchewka
  12. Monika Merkwa
  13. Agnieszka Niemiec
  14. Anna Rusztowicz
  15. Kamila Wilusz
  16. Elwira Wojczekowska
  17. Sylwia Wróblewska
Absolwenci 2009
Specjalność:  SNYCERSTWO Specjalność:  WYROBY UNIKATOWE
  1. Aneta Babkowska
  2. Marcin Charków
  3. Ewelina Dziak
  4. Daria Florczak
  5. Barbara Jarzyna
  6. Marzena Kaleta
  7. Halina Kielar
  8. Kamila Kobak
  9. Kamil Kozak
  10. Paweł Lechwar
  11. Aleksandra Perec
  12. Magdalena Ryniak
  13. Iwona Surska Szydłowska
  14. Karol Tajak
  1. Jolanta Bieć
  2. Magdalena Ciebień
  3. Olga Hejnar
  4. Izabela Jakubczyk
  5. Magdalena Kubit
  6. Aleksandra Liput
  7. Paulina Mitoraj
  8. Agnieszka Przybyła
  9. Monika Puchalska
  10. Barbara Rec
  11. Iwona Sarna
  12. Anna Sikorska
  13. Beata Stanisławczyk
  14. Agnieszka Stasiowska
  15. Agnieszka Turek
Absolwenci 2010
Specjalność:  SNYCERSTWO Specjalność:  WYROBY UNIKATOWE
  1. Bartłomiej Dziak
  2. Justyna Gajda
  3. Justyna Ginalska
  4. Piotr Huk
  5. Rafał Janczak
  6. Magdalena Jastrzębska
  7. Jakub Kijowski
  8. Małgorzata Kłosowska
  9. Marcin Marszałek
  10. Magdalena Potrawska
  11. Ewa Sławęcka
  12. Natalia Śnieżek
  13. Magda Tlałka
  14. Barbara Wiśniowska
  1. Magdalena Grzebyk
  2. Judyta Kasprzyk
  3. Joanna Klimek
  4. Olga Kopacz
  5. Patrycja Kowalska
  6. Katarzyna Kuś
  7. Roksana Kwolek
  8. Natalia Łach
  9. Natalia Olejko
  10. Magdalena Pupczyk
  11. Aleksandra Smolik
  12. Magdalena Szarek
  13. Katarzyna Tomoń
  14. Magdalena Wąsala
  15. Paulina Wiatrowska
  16. Karolina Zima
Absolwenci 2011
Specjalność:  SNYCERSTWO Specjalność:  WYROBY UNIKATOWE
  1. Banaś Martyna
  2. Błażko Wioletta
  3. Jakubowicz Jakub
  4. Koryniowska Karolina
  5. Limberger Liwia
  6. Lipka Agnieszka
  7. Pietrucha Elżbieta
  8. Słowik Iwona
  9. Smarszcz Monika
  10. Tomkiewicz Jakub
  11. Walczak Edyta
  12. Woś Adrianna
  1. Brożyna Iwona
  2. Czajkowska Beata
  3. Dziudzio Agnieszka
  4. Filip Sabina
  5. Fornal Katarzyna
  6. Gabor Wioletta
  7. Kamińska Klaudia
  8. Mikuś Edyta
  9. Piotrowska Joanna
  10. Polar Justyna
  11. Rybińska Justyna
  12. Smoleń Magdalena
  13. Sokół Renata
  14. Szuber Aleksandra
  15. Wasłowicz Estera

 

 
Jesteś tutaj: Home O szkole Absolwenci