Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

INDYWIDUALNE GALERIE UCZNIÓW

Przedstawiamy galerie prac uczniów, którzy sami administrują ich zawartość.
 
 Klasa 1 w roku szkolnym 2016/1017
 Liliana Długosz
 
 
 

Klasa 2 w roku 2016/2017

Snycerstwo

klasa 2 w roku 2016/2017

Aranżacja wnętrz

  Klaudia Baca   Magdalena Dobrowolska
  Paulina Borula   Wiktoria Dudek
  Aleksandra Gładysz   Kuba Kosiba
  Katarzyna Jachimek   Karolina Lenart
  Marlena Kosztyła   Karolina Tuleja
  Tomasz Pelczar Natalia Wasłowicz
  Bolesław Rakszewski   Aleksandra Żygłowicz
  Michał Rakszewski  
  Patrycja Rymar
  Karolina Sondej    
  Katarzyna Szul    
     
       
 
 

Absolwenci 2017

Snycerstwo

Absolwenci 2017

Wyroby Unikatowe

  Karolina Deręg   Patrycja Bara
  Rafał Frączek   Meriem Ben Hajkalifa 
  Marzena Głód   Klaudia Bilska
  Anita Howorko   Maria Ciebień
  Aleksandra Jajko   Gabriela Cichoń
  Patrycja Józefczyk Kacper Kafel
  Żaneta Kandefer   Ilona Karp
  Miłosz Nowakowski   Urszula Kiełtyka
  Anna Ślemp
  Kinga Zajchowska   Milena Myczkowska
  Marzena Zima   Martyna Piątkowska
    Wiktoria Płocek
      Karolina Witkiewicz
 
 
 

Absolwenci 2016

Snycerstwo

Absolwenci 2016

Wyroby Unikatowe

  Krystian Biłas   Magdalena Głód   
  Dominika Cichy  

Aneta Klatka

  Sara Ferenc  

Elżbieta Pomprowicz

  Zuzanna Guzek   Anna Rykała
  Paulina Hanus
  Sandra Szafrańska
  Klaudia Mularz
  Przemysław Trybus  
  Kamila Wajda

 

Absolwenci 2015

Snycerstwo

Absolwenci 2015

Wyroby Unikatowe

  Izabela Bobusia  
  Mateusz Dereniowski   Anna Jakubus 
  Paweł Hanus  
Ewelina Król 
  Barbara Jakubasz   Natalia Marecka 
  Monika  Janowiec  
  Martyna Karczmarczyk Joanna Rutka
Karolina Róg   Katarzyna Rysz
  Sylwia Siast
Łukasz Stec   Szeredy Elżbieta
Michał Tokarz
  Mariola Wanat
 

 

 
Absolwenci 2014
 
 
 
  Adrianna Dudek
  Magdalena Furmanek
  Inga Ginalska   Joanna Gołąbek
  Dawid Królicki   Beata Kaczor
  Michał Misiura   Joanna Kozubal
  Natalia Niziołek   Edyta Krupczak
      Beata Mroczka
      Paulina Pabian
      Ania Smerecka
      Kasia Znój
 
 
Absolwenci 2013

 

  Bernadetta Biedroń   Monika Adamik
  Krzysztof Binkowicz   Oliwia Izdebska
  Edyta Błażko   Karolina Kasinska
  Amadeusz Ceynowa   Marzena Majka
  Karolina Handermander   Estera Nowak
  Jędrzej Jaklik  foto   Karolina Siarkowicz
  Paulia Kaczmarska
  Katarzyna Szymczyk
  Damian Kandefer   Iga Wais
  Monika Kielar   Zuzanna Wójcik
  Albert Kozak
  Lucyna Magda
  Tomasz Opalinski
  Marcelina Steczkowska
  Agata Szweda
  Magdalena Łabędzka
 

 

Absolwenci 2012

snycerstwo

Absolwenci 2012

wyroby unikatowe

 
  Martyna Banaś Iwona Brożyna
  Wioleta Błażko Beata Czajkowska
  Jakub Jakubowicz Agnieszka Dziudzio
  Karolina Koryniowska Katarzyna Fornal
  Liwia Limberger
Wioletta Gabor
  Agnieszka Lipka
Klaudia Kamińska
  Elżbieta Pietrucha Joanna Piotrowska
  Iwona Slowik Justyna Polar
  Monika Smarszcz
Justyna Rybińska
   Kuba Tomkiewicz Magdalena Smoleń
   Edyta Walczak Renata Sokół
  Adrianna  Woś Ola Szuber
  Estera Wasłowicz
  Edyta Mikuś

 

Absolwenci  2011

Snycerstwo

Absolwenci 2011  

Wyroby Unikatowe

   
  Dawid Aszlar   Gabriela Biłopotocka
  Jakub Hanus
Paulina Gazda
 
Natalia Jurczak
Angelika Głowacka
 
Barbara Kindel
Dorota Jakubik
  Paulina Jakubczyk (Krupa) Iwona Kozioł
 
Jadzia Kubit
Angelika Kłodowska
  Mateusz Lipka
Katarzyna Mularska
 
Emilia Niemiec
Jolanta Nowak
  Łukasz Przybyła
Aneta Różańska
  Szczepan Rachwał
Anna Rychlicka
 
Klaudia Szczygieł
Iwona Sieniawska
 
Karolina Szelc
Weronika Skwara
 
Małgorzata Znój
Natalia Wydrzyńska 
 
Kamil Zych
 
 

 

Amadeusz Ceynowa
Jesteś tutaj: Home Galeria GALERIA PRAC UCZNIÓW