Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Konkurs fotograficzny - "Ubrani w książkę"

ubrani w ks

Cele konkursu:

Przedstawienie biblioteki jako miejsca przyjaznego każdemu człowiekowi pragnącemu wzbogacić swoją wiedzę, kulturę i osobowość Podkreślenie aktywnej roli biblioteki w procesie edukacyjnym oraz promocja biblioteki Rozbudzenie aktywności artystycznej przez uprawianie sztuki fotograficznej.

Warunki uczestnictwa - konkurs skierowany jest do uczniów Liceum Plastycznego w Krośnie

1. Zadanie polega na ukazaniu w dowolnej formie fotograficznej zestawienia publikowanej okładki z rzeczywistością, która może być kreowana i może nawiązywać do stylistyki obrazu drukowanego.

2. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs max. 5 fotografii w postaci cyfrowej zapisanych w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 2000 pikseli na krótszym boku, a wielkość jednego pliku może wynosić do 5 MB.

3. Prace można zgłaszać od 1 listopada do 08 grudnia 2017 r. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując „Ubrani w książkę - konkurs fotograficzny

4. Prace powinny być podpisane w nazwie pliku (imię i nazwisko_kolejny nr zdjęcia_ tytuł); dodatkowo w treści maila należy podać: imię i nazwisko i wiek,

5. Nadesłanie zdjęć jest równoznaczne z oświadczeniem autora, że posiada pełnię praw autorskich do fotografii i przenosi je na organizatora w zakresie niezbędnym do publikacji i/lub innego rozpowszechniania z uwzględnieniem konieczności dostosowania zdjęcia do publikacji.

6. W przypadku pokazywania na fotografii wizerunku innej osoby, autor fotografii musi posiadać zgodę na upublicznienie tego wizerunku, a przesyłając zdjęcie na konkurs, przekazuje tym samym zgodę organizatorowi.

7. Fotografie oceniać będzie jury powołane przez organizatorów, które zdecyduje o zakwalifikowaniu prac do konkursu, przyznaniu nagród i wyróżnień. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca grudnia 2017 r. na stronach: Liceum Plastycznego lpkrosno.pl Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie krosno.pbw.org.pl

8. Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs fotograficzny - "Ubrani w książkę"