Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Chłopaki walczą o ziemniaki - Dzień Chłopaka 2017

Chłopaki ziemniaki 2

 29 września chłopcy z naszej szkoły: Ci młodsi i Ci starsi obchodzili swoje święto. Jak co roku nie zabrakło atrakcji. Męska część szkolnej społeczności przystąpiła do rywalizacji o tytuł Gorącego Chłopaka. Walczyli bardzo dzielnie odpowiadając na podchwytliwe, zaskakujące i skłaniające do myślenia pytania. Każda runda eliminowała jednego uczestnika, który nie zdążył udzielić odpowiedzi w określonym czasie i zostawał z ziemniakiem w ręku. W końcu w finałowej, zaciętej rozgrywce Jarek uległ Markowi. Zwycięzca został uhonorowany oryginalnym nakryciem głowy oraz wyjątkową odmianą "gorących ziemniaków". Teraz będzie nam królował przez cały rok. Ogromne gratulacje!!!                                           Patrycja Wojnar 

Chłopaki ziemniaki 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Chłopaki walczą o ziemniaki - Dzień Chłopaka 2017