Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wielkie brawa i gratulacje

Justyna Kazanecka 2017 1

W dniach 10-24 września br. w pięknej miejscowości Rychwał odbywał się XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Plener Rysunkowo-Malarski im. Krystyny Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów najstarszych klas liceów plastycznych "Rychwał 2017". Organizatorem pleneru jak co roku był Zespół Szkół Plastycznych w Kole wspomagany przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Naszą szkołę reprezentowały na plenerze Dominika Kaczor i Justyna Kazanecka. Obie dziewczyny spisały się znakomicie. Wykonały szereg prac plastycznych wysoko ocenionych przez prowadzących zajęcia pracowników Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Jurorów.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Justyna Kazanecka, laureatka II nagrody. Justyna zdobyła indeks na Wydziale Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego  w Poznaniu. Teraz tylko trzeba zdać maturę.

Serdecznie gratuluję sukcesów i osiągnięć Dominice i Justynie, dziękując jednocześnie za godne reprezentowanie "krośnieńskiego plastyka".

Zbigniew Gleń 

Justyna Kazanecka 2017 2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wielkie brawa i gratulacje