Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wystawa Grupy Artystycznej IZOMER w Bibliotece w Iwoniczu Zdroju

Izomer2017 3
Wernisaż wystawy Grupy Artystycznej IZOMER w składzie Mateusz Deryniowski, Michał Tokarz, Łukasz Stec wraz z Kazimierzem Łachem miał miejsce 22 września w Bibliotece w Iwoniczu Zdroju.
Izomer2017 2
Grupa absolwentów naszego liceum na wystawie zaprezentowała prace z  malarstwa, rysunku ( Mateusz Deryniowski), rzeźby (Łukasz Stec) oraz grafiki (Michał Tokarz). Grupa IZOMER zaprosiła pana Kazimierza Łacha do wspólnego zaprezentowania prac. W ten właśnie sposób podziękowali mu za wsparcie, naukę oraz pozytywnego ''kopniaka'', który zmusił ich do działania.
Izomer2017 4
Atrakcją dla przybyłych gości był eksperyment w postaci pracy modułowej. Składała się ona z elementów, które można było zmieniać, do czego z resztą zachęcano wszystkich.                                                  Wystawę można oglądać do 7.10.2017        fot Paulina Hanus
Izomer2017 9
 
Izomer2017 1
 
Izomer2017 5
 
Izomer2017 6
 
Izomer2017 7
 
Izomer2017 8
Jesteś tutaj: Home Aktualności Wystawa Grupy Artystycznej IZOMER w Bibliotece w Iwoniczu Zdroju

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.