Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

FUNDACJA DLA SZTUKI - wystawa w RCKP

wolontariatRCKP

Wystawa "Sztuka Wolontariatu" jest podsumowaniem pracy wolontariuszy FUNDACJA DLA SZTUKI podczas realizacji projektu "Sztuka Wolontariatu". Część grupy pracowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Bryneckiego i BWA w Krośnie. Efektem jest komiks "Krośnieńskie legendy" i zapowiadający go mural namalowany przez wolontariuszy w sierpniu na ulicy Pużaka 24                                                                            Wystawa czynna od 15.09. - 30.09.2017.

Zapraszamy na spotkanie z autorami m.in. absolwentką naszego Liceum - Pauliną Hanus oraz uczennicami szkoły Patrycją Rymar i Olą Gładysz dnia 

28 września w godzinach 17:00 - 19:00    link do FB
Jesteś tutaj: Home Aktualności FUNDACJA DLA SZTUKI - wystawa w RCKP