Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Plener malarski 2017 klasy III ogłaszam za udany!

 plener 2017 6plener 2017 1

W dniach od 5 do 9 czerwca klasa III pod opieką wychowawców przebywała na plenerze malarskim w Ochotnicy Górnej na Przełęczy Knurowskiej.

 plener kl32017 2

plener 2017 8
Po dość długiej i obfitej w przygody podróży dotarliśmy na miejsce, w którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Już od progu przywitali nas przemili Gospodarze i zapierające dech w piersiach widoki. 

 plener kl32017 4
To klimatyczne miejsce sprzyjało tworzeniu malowniczych kolorowych szkiców - bazy dla późniejszych obrazów, odpoczynkowi, a także odrobinie szaleństwa. Czas wykorzystaliśmy bardzo owocnie. Powstało wiele niesamowitych, oryginalnych prac, z których nasi uczniowie mogą być szczerze zadowoleni. 

plener 2017 2
W przedostatni dzień zmieniliśmy nieco klimat kierując się do pobliskiej Niedzicy. A tam -  iście nadmorskie klimaty i zewsząd zainteresowanie licznego tłumu turystów. Nasi uczniowie zupełnie niechcący stali się dodatkową atrakcją tejże miejscowości rozkładając swój warsztat pracy w pobliżu małego portu dla statków.

 plener kl32017 3
Przecudne widoczki, piękna pogoda, niesamowita gościnność Gospodarzy, przepyszne domowe jedzenie, wyśmienite humory, chwile beztroskiej radości, momenty zwątpienia, refleksje, relaks, odkrywanie siebie na nowo, niezapomniane wrażenia - tak w skrócie można opisać ten wyjazd, na który klasa czekała tak długo. Tradycyjnie na koniec naszej podróży nie mogło zabraknąć niespodzianek. Ale było warto.... Nieprawdaż?

plener 2017 3

plener 2017 4

plener 2017 7

P.S. A klasowy paparazzi, który kręcił się wśród gromadki młodych twórców zaprasza do galerii zdjęć ;) Miłego oglądania ;)

Jesteś tutaj: Home Aktualności Plener malarski 2017 klasy III ogłaszam za udany!