Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wspieramy projekt " Dokonaj Niemożliwego"

2017DokonajMedale 3
 
Uczniowie naszej szkoły wykonali medale na kolejne spotkanie w ramach projektu " Dokonaj Niemożliwego".
 
2017DokonajMedale 2
 
Tym razem dzięki projektowi będziemy mieć możliwość spotkania z kolejnym niezwykłym człowiekiem - Kamilem Misztalem. Kamil mimo iż jest osobą niepełnosprawną i nosi protezę pomaga innym. W Krośnie rozegra mecz z udziałem młodych zawodników z Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej Bardomed. (Kamil należy do polskiej kadry AMP Futbolu czyli piłki nożnej dla osób po amputacjach). Kiedyś był podopiecznym fundacji Jaśka Meli "Ponad Horyzontem" .Gdy dzięki wsparciu fundacji otrzymał nowoczesną protezę postanowił założyć własną fundację " Krok do Marzeń". W 2015 roku przejechał  na rowerze 1000 km by pomóc 7- letniemu chłopcu cierpiącemu na dziecięce porażenie mózgowe.Potem pojawiali się nowi podopieczni Fundacji i pomysły na nowe wyprawy.

                                                                                                                                                                   E. Zajdel

2017DokonajMedale 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wspieramy projekt " Dokonaj Niemożliwego"