Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Uczniowie klasy pierwszej opowiadają o szkole - realizacja filmu

Piątek 10 marca był bardzo intensywnym dniem. Od rana realizowaliśmy zdjęcia do filmu promocyjnego, a po długiej przerwie uczniowie tej samej klasy występowali w przedstawieniu z okazji Dnia Kobiet. Po zrealizowniu trzech ujęć okazało się, że trzeba jeszcze przygotować salę dla Gości z wyższej uczelni z Przemyśla, aby zaprezentowali naszym maturzystom swoją ofertę. Po chwili realizowaliśmy dalsze ujęcia - całość filmu została już omówiona i przygotowana z uczniami klasy pierwszej przez Dyrektora. Po zapoznaniu się z realiami scenografii opracowaliśmy elementy akcji i rejestrowaliśmy po kilka dubli. 

2017filmoszkole 1

2017filmoszkole 3

W filmie pada stwierdzenie, że zapraszamy widza na około 10 - minutowy spacer po szkole - do dzisiaj nie wiem jak scenarzysta przewidział czas naszej realizacji - ale jest trafiony w 10-tkę - samospełniająca się przepowiednia, albo doświadczenie.

2017filmoszkole 4

Uczniowie opowiadają o kolejnych miejscach w szkole, podkreślając naistotniejsze cechy pracowni.

2017filmoszkole 5

Kilka osób bardzo chciało zagrać w naszym filmie jakiś epizod albo rolę drugoplanową - udało się tylko jednej. - komu? - zobaczcie sami.

2017filmoszkole 6

Snycerstwo 

2017filmoszkole 8

Projektowanie wyrobów artystycznych - (Wyroby unikatowe)

2017filmoszkole 9

Dziewczyny w strojach, które mają już z powodu przedstawienia prezentują makiety z Aranżacji przestrzeni

2017filmoszkole 10

Rysunek i malarstwo - modelem jest Tomasz Świątek, w poprzednim semestrze pozował na zajęciach rzeźby, teraz czas na kolejne dziedziny sztuki.

2017filmoszkole 15

Pracownia komputerowa, oraz filmu i fotografii - na tą pracownie przypadła kolej podczas zajęć w klasie trzeciej. 

2017filmoszkole 12

Czas na zakończenie - idziemy do gabinetu Dyrektora - kwiatek? - Tak przecież to dzień mężczyzny.

2017filmoszkole 14

"Zapraszamy do naszej szkoły" - mówi Dyrektor Zbigniew Gleń                                                        Krzysztof Antosz

Ps. Film zmontowałem i umieściłem w sobotę przesyłając link do niego Dyrektorowi do akceptacji. Jakie było moje zdziwienie gdy po godzinie zaobserwowałem kilkanaście obejrzeń. Czekłem na odpowiedź tymczasem następnego dnia liczba ta urosła do 500. Film był znajdowany bo wcześniej już w piątek zamieściłem nagranie z przedstawienia klasy pierwszej i widzowie tamtego filmu mogli odwiedzić kanał Liceum i zobaczyć inne realizacje. Prawde mówiąc moja pierwsza myśl była taka, że to za sprawą Pana Dyrektora - dziś już wiem, że młodzież była szybsza. 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uczniowie klasy pierwszej opowiadają o szkole - realizacja filmu