Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Nie łam się - przełam się!

DOKONAJ

Hej!

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy postanowili zrobić coś dla społeczeństwa - postanowiliśmy stworzyć projekt, poprzez który będziemy dawać inspirację, motywować oraz zachęcać do działania. Będziemy organizować różne spotkania z osobami, które pomimo przeszkód osiągnęły w życiu sukces i spełniły swoje marzenia, happeningi, akcje charytatywne, proponować challenge (i nie tylko), w których również będziemy brać udział razem z Wami! Poprzez te działania chcemy zmienić myślenie ludzi, aby wyjść poza schemat i "ożywić" nasze miasto. : Chętnym do pomocy proponujemy współpracę – potrzebujemy fotografów, którzy będą dokumentować nasze działania! Jeżeli lubisz i potrafisz robić dobre zdjęcia, serdecznie zapraszamy! Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu, dołącz do naszego projektu, który jest bodźcem do działania! Daj się zainspirować! Liczymy na Ciebie! Nie może Cię zabraknąć! Bez Ciebie się nie uda! Baw się razem z nami!

Aby zgłosić chęć współpracy napisz maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zainteresowanym prześlę opis projektu. Korespondencyjnie omowimy też założenia współpracy między LP a II LO w Krośnie.            Krzysztof Antosz

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nie łam się - przełam się!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.