Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wystawa "Lektury naszych marzeń"

W Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie zaprezentowana została wystawa  plakatów uczniów naszego liceum na temat „Lektury naszych marzeń”. Prace zostały wykonane przez uczniów klasy IV na zajęciach z podstaw projektowania pod opieką pani profesor Elżbiety Skóry.

Zrealizowany projekt był jednym z wielu zadań zgłoszonych przez naszą szkołę do „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” . Jego celem jest promocja oraz wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.  Liczymy także na wsparcie finansowe ministerstwa na zakup nowych  książek do biblioteki szkolnej.

Magdalena Stochla

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wystawa "Lektury naszych marzeń"