Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Rekomendacje Arteonu - Piotr Szczur

Tajemnica białego płótna - Marcin Krajewski (artykuł PDF)

Ponownie mamy okazję do satysfakcji, bo oto w styczniowym numerze ogólnopolskiego Magazynu o Sztuce ARTEON, wydawanego w Poznaniu, przedmiotem rekomendacji , prezentacji prac i krytycznego omówienia, stała się malarska twórczość Piotra Szczura. Piotr jest absolwentem naszej szkoły (matura 2007r.), gdzie uczył się  w ramach specjalizacji : snycerstwo.  Swój dyplom zrealizował z wyróżnieniem a była nim bardzo interesująca, polichromowana płaskorzeźba ispirowana utworem muzycznym XX wiecznego francuskiego kompozytora Oliviera Messiaena pt. "Śpiew Młodzianków". Po licencjackich studiach na PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku oraz magisterskich na UMCS w Lublinie na kierunkach artystycznych, zajął się malarstwem. Związany jest ideowo ale też zapewne sentymentalnie ze środowiskiem malarzy sanockich (wśród których jest kilku naszych absolwentów). Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Piotrowi  gratulujemy i życzymy "szerokiej artystycznej drogi" pozdrawiając go zawołaniem naszego patrona "CZUJ DUCH"!!!

Dziękując za życzliwe udostępnienie artykułu redakcji ARTEONU, zapraszamy do lektury.                    

Piotr Wójtowicz

ART 28 31 rekomendacje Piotr Szczur Art

Piotr Szczur "Biały dom" 2016 olej płótno 100 x 150 cm.

ART 28 31 rekomendacje Piotr Szczur 2 Art

Piotr Szczur w pracowni - Arteon styczeń 2017 str 30  autor artykułu Marcin Krajewski

ART 28 31 rekomendacje Piotr Szczur3 Art

Piotr Szczur "Rozczesywanie" 2014 olej płótno 120 x 100 cm.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rekomendacje Arteonu - Piotr Szczur

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.