Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wigilia

alt
Zgodnie z tradycją 24 grudnia, gdy na niebie zabłyśnie pierwsza Gwiazdka, zasiadamy w rodzinnym gronie przy pięknie ustrojonym wigilijnym stole... Jak co roku, aby tradycji stało się zadość, Dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie oraz pracownicy obsługi naszej szkoły zebrali się, aby wspólnie rozpocząć świętowanie. Uczniowie pod czujnym okiem Pani Pedagog przygotowali wzruszającą inscenizację wigilijną, która łączyła w sobie tradycje oraz nowoczesnosć. Po tym programie z pewnością każdemu zakręciła się łezka w oku, a przywołane sceny skłoniły do refleksji...

Inscenizacje przeplatały się z dźwiękami przepięknych staropolskich kolęd. Po uroczystości wszyscy uczestnicy z radością składali sobie życzenia, łamiąc się przy tym opłatkiem. Aż żal było sie rozstawać... Można w tym miejscu przytoczyć słowa jednej z piosenek świątecznych: "Chciałbym, aby te Święta trwały cały rok..."

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wigilia

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.