Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

"Kreatywne Książeczki"

Uczniowie naszego "plastyka", pod opieką prof. Elżbiety Skóry, przygotowali "Kreatywne Książeczki". Mają one za zadanie odrobinę rozweselić i uprzyjemnić czas dzieciakom przebywającym w krośnieńskim szpitalu. Autorzy przekazali swoje dzieła 21 grudnia 2016 - mamy nadzieję, że wprowadzą one promyczek nadziei i dzięki nim na twarzach najmłodszych pacjentów chociaż na chwilę zagości uśmiech.

Wraz z "Kreatywnymi Książeczkami" cała społeczność naszej szkoły dołącza życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia i spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych.

DSC 5809

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Kreatywne Książeczki"