Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

"Szlachetna Paczka" już w drodze ...

2016 SZLACHETNA PACZKA LP 3

 Po raz kolejny dołączyliśmy do drużyny Szlachetnej Paczki. Udział w tej akcji charytatywnej to, można by rzec, już nasza "mała" tradycja. Razem realizujemy ideę mądrej pomocy. Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny czas i wszyscy pragniemy, aby obdarowana przez nas rodzina poczuła się wyjątkowo i dostała od nas sygnał "Jesteście dla nas ważni". 

2016 SZLACHETNA PACZKA LP 1

W tym roku do akcji włączyli się aktywnie nie tylko nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, ale także uczniowie naszego liceum, którzy pokazali swe wielkie serducha. W ciągu jednej godziny lekcyjnej zebrali kwotę, która pozwoliła na zakup wymarzonego prezentu dla dziewczynki z wybranej przez nas Rodziny. 

2016 SZLACHETNA PACZKA LP 4

Ogromnie cieszymy się z faktu, że w tym roku przekazujemy nie jedną, a aż trzy "paczuchy", w których znalazły się artykuły do wyposażenia sypialni, materiały szkolne, a także wyjątkowe upominki dla każdego członka "naszej" Rodziny. Mamy ogromną nadzieję, że dla wszystkich obdarowanych Rodzin te święta będą bajeczne, magiczne, pełne miłości i uśmiechu. 

2016 SZLACHETNA PACZKA LP 2

W ten wyjątkowy czas nikt nie może pozostać sam, dlatego też działamy w myśl zasady "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". 

Cudownych Świąt!
                                                                                                                                                           Patrycja Wojnar
Jesteś tutaj: Home Aktualności "Szlachetna Paczka" już w drodze ...

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.