Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

VI Krośnieński Dzień Wolontariatu - jesteśmy wśród nagrodzonych

2016wolontariat 2

    2 grudnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna kolejne już obchody Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu związane ze Światowym Dniem Wolontariatu, który przypada na 5 grudnia. 
 
2016wolontariat 3
 
   Podczas uroczystości wręczono statuetki nagrodzonym w konkursie "Zasłużony dla wolontariatu 2016". Dla nas moment szczególny, gdyż otrzymaliśmy statuetki w dwóch kategoriach " Wolontariusz Roku" i "Organizacja - Instytucja Przyjazna Wolontariuszom". Nagrodzono dwie wolontariuszki z naszej szkoły Justynę Kazanecką za duże zaangażowanie w działania Szkolnego Klubu Wolontariusza i udział w wielu akcjach na terenie szkoły i Natalię Niemczyk za pomoc pensjonariuszom krośnieńskiego hospicjum.
 
2016wolontariat 1
 
Szkołę zaś wyróżniono za szczególny wkład w organizację akcji charytatywnych  na terenie szkoły i środowiska lokalnego i stwarzanie dobrej atmosfery sprzyjającej promowaniu postaw wolontarystycznych wśród młodzieży.Tak trzymać! Uroczystość uświetniły prezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 i występ kabaretu seniorów "Entuzjaści".
                                                                                                                                                           E.Zajdel
 
wolontariat dyplom
Jesteś tutaj: Home Aktualności VI Krośnieński Dzień Wolontariatu - jesteśmy wśród nagrodzonych

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.