Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Przypadki kota Stefana - relacja Zuzi Kuruc

2016kotek 2
 
4 - miesięczny kotek znalazł szczęśliwy azyl w domu Zuzi Kuruc. Do tej pory jak i liczna grupa "miauczących podopiecznych" mieszkał w krośnieńskiej kociarni, która rok temu powstała  w naszym mieście z inicjatywy Animalsów. Po spotkaniu z inspektorem OTOZ Animals w naszej szkole grupa dziewcząt zadeklarowała też odwiedziny kociarni. Dziś czas Mruczkom umilają wielbicielki kotków Magda Dobrowolska, Paulina Borula, Ola Jajko i Marzena Zima.
 
2016kotek 3
 
W zeszłym tygodniu wybrałam się do Krośnieńskiego przytuliska. Wspólne z rodziną postanowiliśmy przygarnąć kota. Po dotarciu na miejsce z tatą spotkaliśmy się z przemiłymi opiekunami zwierząt. Kociaki były bardzo przyjazne i z chęcią poddawały się naszym pieszczotom. Milusińscy podopieczni żyją w bardzo dobrych warunkach, mają wszystko czego im potrzeba. Czekają tylko na nowych właścicieli. Nasz wybór padł na malca Bingo, który obecnie wabi się Stefan. Maluch po przyjeździe do domu był przestraszony i nieufny ale po kilku dniach się rozbrykał i stał typowym kocim pieszczochem. Zakumplował się także ze świnką Tosią. Chociaż jest on młody nie należy do najmniejszych kocurków. Stefan przesyła pozdrowienia dla wszystkich. 
 
2016kotek 1
Jesteś tutaj: Home Aktualności Przypadki kota Stefana - relacja Zuzi Kuruc

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.