Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Twórczość Jana Szczepkowskiego

Z ogromną radością informujemy, że w październikowym numerze Magazynu o Sztuce ARTEON zamieszczony został artykuł o twórczości absolwenta naszej szkoły Jana Szczepkowskiego ( matura 1995r.). Treść artykułu zamieszczamy za zgodą redakcji pisma za co bardzo dziękujemy. Obrazy Jana mogliśmy wspólnie oglądać w galerii BWA w Krośnie na znakomitej indywidualnej wystawie p.t. " Powracający cień" w roku 2014. Gratulujemy autorowi szerszego zainteresowania Jego twórczością, jej niewątpliwej nobilitacji w postaci merytorycznej recenzji w ogólnopolskim piśmie o sztuce, przybliżającej Jego malarstwo  szerokiemu gronu miłośników sztuki w kraju.  Tym samym przekazujemy Jasiowi życzenia wytrwałości w pracy, pomyślności i dalszych sukcesów.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem - TUTAJ.

Piotr Wójtowicz

Jesteś tutaj: Home Aktualności Twórczość Jana Szczepkowskiego

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.