Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Inspektor Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt w "Plastyku"

"Zwierzę jako istota żyjąca , zdolna do odczuwania cierpienia nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę, opiekę" Ustawa o ochronie zwierząt.

2016animals 2

  26 października gościliśmy w szkole przedstawicielkę OTOZ "Animals" Krosno. Spotkanie zorganizowano w związku z obchodzonymi w tym miesiącu Światowym Dniem Zwierząt i Światowym Dniem Walki z Przemocą. 
 
2016animals 1
 
   Pani inspektor przedstawiła nam cele działalności "Animalsów". Pomimo istniejącego prawa częste są przypadki znęcania się nad zwierzętami, niezapewniania im właściwych warunków bytowych, w tym chroniących ich przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Wtedy do działania  wkraczają inspektorzy OTOZ Animals. W latach 2011- 2015 przeprowadzono w kraju 14996 interwencji . Oznacza to że średnio co 3 godziny udaje się uratować zwierzę! Zobaczyliśmy na prezentacji kilka przykładów takich "szczęśliwych interwencji" z okolic Krosna. Uratowane psiaki znalazły pomoc i bezpieczne domy.  Krośnieńscy "Animalsi" opiekują się też tymczasowym przytuliskiem dla psów i prowadzą kociarnię.Propagują też na swojej stronie internetowej https://otozkrosno.wordpress.com i na profilu na faceebooku OTOZ Animals Krosno/facebooko KOTŁowisko/ faceebook kampanie społeczne "Cyrk bez zwierząt " , "Zerwijmy łańcuchy" , "Baw się nie krzywdząc! Nie strzelaj na Sylwestra!" Na stronie internetowej można dokładne informacje o psach i kotach do adopcji z rejonu Krosna a także informacje o" bezdomniakach" z naszego regionu. Po spotkaniu grupa uczennic zadeklarowała pomoc w kociarni. Brawo!                                                                                                          E. Zajdel
 
2016animals
Jesteś tutaj: Home Aktualności Inspektor Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt w "Plastyku"