Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Inga Ginalska - ''przedstawienie człowieka w różnych dziedzinach sztuki''

Inga Ginalska 1

29.09.2016r. w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej (filia nr 4) odbył się wernisaż wystawy ''przedstawienie człowieka w różnych dziedzinach sztuki'' absolwentki naszego Liceum - Ingi Ginalskiej. Inga obecnie studiuje na wydziale sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku grafika. Inspiruje się klasycyzmem, a w twóczości najwięcej czasu poświęca tematyce figury ludzkiej. Rozwija swoje umiejętności w grafice, malarstwie, rzeźbie i rysunku. Wciąż poszukuje swojej drogi i inspiracji. ;)   wystawa czynna do 26.10.2016                                                                   zdj.Paulina Hanus 
 
Inga Ginalska 2
 
Inga Ginalska 3
Jesteś tutaj: Home Aktualności Inga Ginalska - ''przedstawienie człowieka w różnych dziedzinach sztuki''