Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Jak powstał mural?

mural 3

FUNDACJA DLA SZTUKI po raz kolejny zaprosiła młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjaną, ale też tych co już skończyli szkołę do wspólnego stworzenia murala w miejscu tego, który został namalowany w ubiegłym roku. Akcja rozpoczęła się na wakacjach, niestety z powodu małej frekwencji zakończyła dopiero 21 września.  Pogoda nie zawsze sprzyjała działaniom, a i z frekwencją też było różnie, ale szczególne podziękowania należą się  dla Patrycji, Pauliny, Justyny, Antka i Mateusza za ciekawy projekt - malarski pastisz znanych dzieł sztuki w wydaniu bardziej współczesnym. Gratulacje dla Patrycji Rymar i Justyny Kazaneckiej uczennic naszego Liceum oraz Pauliny Hanus absolwentki LP), a także Antka, Alberta i Moniki, którzy podjęli się trudu namalowania. Podziękowania dla Ingi (absolwentki naszej szkoły) za profesjonalne czuwanie nad realizacją murala i malarskie wsparcie. Więcej informacji na stronie fundacji. Zachęcamy do obejrzenia muralu ! :)                                                                                                                                                           
fot. Paulina Hanus

mural 1

mural 2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Jak powstał mural?