Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Dzień chłopaka 2016

2015dzien chlopaka 1

30 września to jak co roku święto naszych Panów. W tym szczególnym dniu męski pierwiastek naszej szkoły liczący 9 osób został poddany niezwykłemu projektowi 

2015dzien chlopaka 2

"W poszukiwaniu kobiecego pierwiastka czyli Projekt Lady". Uczniowie rywalizowali w typowo damskich konkurencjach - malowaniu paznokci, wykonywaniu makijażu powiek czy ust, profesjonalnej obsłudze patelni, rozpoznawaniu produktów, rozróżnianiu kolorów czy też chodzeniu na szpilkach. 

2015dzien chlopaka 3

Nie zabrakło także typowo męskiego zadania jakim jest oczywiście wiązanie krawata. Poczynania kandydatów oceniało profesjonalne jury składające się ze szkolnych przedstawicielek płci pięknej, a w roli ekspertów demonstrujących perfekcyjne wykonanie danego zadania wystąpiła męska część grona pedagogicznego.

2015dzien chlopaka 4

Zabawa była przednia - mnóstwo śmiechu i nieprzewidywane zwroty akcji! Na koniec wyłoniliśmy męską "lady". Nie zabrakło również tytułu dla najbardziej męskiego spośród męskich. Gratulujemy zwycięzcom!                                                                                                              Patrycja Wojnar

2015dzien chlopaka 5

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień chłopaka 2016

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.