Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Końcoworoczne remanenty

Zakończenie zajęć dydaktycznych zawsze wiąże się z podsumowaniami, porównaniami i ocenami. To także okres rozstrzygnięć wielu konkursów i przeglądów oraz przyznawania wyróżnień i nagród.

 Początkiem czerwca dowiedzieliśmy się o dużych sukcesach Miłosza Nowakowskiego i Ilony Karp - uczniów klasy III. Miłosz otrzymał Nagrodę Dziekana Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi dr hab. Andrzeja Wachowicza w XXIII Ogólnopolskim Plenerze Malarskim "Jeżów 2016". Ilona zdobyła I nagrodę w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Teatralnym "Kukły 2016".

Osiągnięcia naszych uczniów zostały dostrzeżone przez władze Krosna. Prezydent Piotr Przytocki przyznał za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie szkoły i miasta Krosna na szczeblu ogólnopolskim nagrody i wyróżnienia. Otrzymali je: Miłosz Nowakowski, Dominika Kaczor, Gabriela Jurczyk, Aleksandra Gładysz i Kacper Kafel.

Na moje ręce wpłynęło też wiele podziękowań, dyplomów oraz certyfikatów za naszą aktywność artystyczną i społeczną.

Zbigniew Gleń

 

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Końcoworoczne remanenty