Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Slow Food Day - Drogi Plastyku miej zdrowie w nawyku :)

2016 czerwiec 2

Lato zagościło w naszym liceum wcześniej... Korzystając z dobrodziejstw, jakie niesie z sobą natura o tej porze roku klasa II pod opieką wychowawczyni postanowiła zorganizować w szkole festiwal zdrowej żywności Slow Food Day pod hasłem "Drogi Plastyku miej zdrowie w nawyku". "Fit" kącik na szkolnym tarasie zapełnił się różnorodnymi smakołykami. Uczestnicy mieli jedyną i niepowtarzalną okazję skosztować pysznych i odżywczych koktajli, deseru, a także sałatki - wszystko zdrowe, świeże, jednym słowem "jak u mamy". Niestandardowe połączenia szpinaku czy też truskawek z innymi produktami stworzyły niesamowitą feerię smaków. I do tego ta cudowna aura na zewnątrz - piękne słońce i lekki powiew wiatru tylko zaostrzyły nasz apetyt. Mamy nadzieję, że choć odrobinkę przyczyniliśmy się do propagowania zdrowego stylu odżywiania. Dla najbardziej spostrzegawczych smakoszy przygotowane zostały drobne upominki. Ale na tym nie koniec... Mamy już pomysł na kolejną edycję. Co wy na to?
                                                                                                                                             Patrycja Wojnar

2016 czerwiec 3

2016 czerwiec 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Slow Food Day - Drogi Plastyku miej zdrowie w nawyku :)