Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Brawo Miłosz, Gabrysia i Rafał

Duży sukces odniósł Miłosz Nowakowski, uczeń klasy III w XI Ogólnopolskim Przeglądzie z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Przegląd na szczeblu makroregionu południowo-wschodniej Polski odbył się w Zespole Szkół Plastycznych w Zakopanem w dniach 7-9 kwietnia 2016 r.

Miłosz wśród 33 reprezentantów 11 szkół zdobył szósty wynik. Uzyskał 25,75 pkt na 30 możliwych do zdobycia. Wynik ten pozwolił na zakwalifikowanie się do III etapu Przeglądu, który w czerwcu odbędzie się w Dłużewie - Ośrodku plenerowym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Życzę Miłoszowi, aby poszedł w ślady Basi Jakubasz, która 2 lata temu w Dłużewie wywalczyła akademicki indeks.

Dobrze na przeglądzie zaprezentowali się pozostali uczniowie naszej szkoły Gabrysia Cichoń i Rafał Frączek. Wprawdzie uzyskali nieco mniej punktów niż Miłosz, ale przyczynili się do dobrego wyniku naszej szkoły (66,5 pkt na 90 możliwych do zdobycia).

Całej trójce dziękuję za godne reprezentowanie szkoły i gratuluję uzyskanych wyników.

Zbigniew Gleń

 

dyplom milosz nowakowski

 


 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Brawo Miłosz, Gabrysia i Rafał