Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Podziękowań nigdy dość

 

30 marca 2016 roku odbył się finisaż pokonkursowej wystawy II Ogólnopolskiego Biennale "W Stronę Fantazji i Wyobraźni" dedykowanego Zdzisławowi Beksińskiemu.

Konkurs i wystawa były dla nas bardzo dużym wyzwaniem organizacyjnym. Myślę, że sprostaliśmy tym zadaniom.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem.

Dziękuję uczniom szkół plastycznych w Polsce za zainteresowanie formułą naszego konkursu, za wnikliwe analizy twórczości Patrona i szczere, osobiste wypowiedzi artystyczne.

Do sprawnego i właściwego przebiegu Biennale i prezentacji wybranych orac przyczyniło się wiele osób, urzędów i instytucji. Pragnę Wszystkim powiedzieć - dziękuję.

Serdecznie dziękuję Jurorom: Rektorowi Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Profesorowi Stanisławowi Tabiszowi, Dyrektorowi Muzeum Historycznego w Sanoku Wiesławowi Banachowi oraz Profesorowi Uniwersytetu Rzeszowskiego Stanisławowi Białogłowiczowi za solidną, wielogodzinną pracę, miłe, bardzo rzeczowe i pouczające refleksje pokonkursowe.

Dziękuję Centrum Edukacji Artystycznej za pomoc finansową, Panu Krzysztofowi Szczepaniakowi za obecność na finisażu i wcześniejszych wystawach organizowanych przez szkołę. Dziękuję Panu Tadeuszowi Pióro - Burmistrzowi Sanoka za przekazanie nagrody i miły list doceniający naszą pracę.

Dziękuję Pani Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie i Pracownikom galerii za perfekcyjne przygotowanie wystawy.

Wdzięczny jestem również Pani Dyrektor Muzeum Rzemiosła w Krośnie Ewie Mańkowskiej i Pani Dyrektor Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie Dorocie Cząstce za ufundowanie nagród specjalnych.

Dziękuję także Urzędowi Gminy w Miejscu Piastowym, Krośnieńskiemu Przedsiębiorstwu Budowlanemu, hucie Glass Studio Habrat, Centrum Dziedzictwa Szkła, Wydawnictwu BOSZ, Specmed-owi, firmie Comrox, sklepowi "Pomalujmy.pl", hotelowi Krosno-Nafta, Pałacowi Polanka, Pani Mirosławie Jerzyk oraz Panom Zbigniewowi Kubitowi, Janowi Stachyrakowi i Stanisławowi Wójtowiczowi za duże wsparcie przy organizacji biennale.

Osobne słowa podziękowania należą się najbliższym współpracownikom. Dziękuję Koledze Piotrowi Wojtowiczowi za wiele cennych rad, inicjatyw i działań. Dziękuję Krzysztofowi Antoszowi za dokumentowanie nadesłanych prac i przebiegu konkursu i finisażu.

Za wzorowe wypełnianie ogromu pracy administracyjnej związanej z organizacją biennale dziękuję Magdalenie Stochli, Wandzie Gleń i Teresie Makiel.

Dziękuję Justynie Kazaneckiej za uświetnienie finisażu akordeonowym popisem.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Podziękowań nigdy dość