Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Sukcesy naszych uczniów - konkursy 2016

2016jarosław satyra 3

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w ostatnio organizowanych ogólnopolskich konkursach i przeglądach. W XII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny, Komiks i Animację Filmową "Zagrożenie środowiska naturalnego człowieka" uczennica klasy II Dominika Kaczor zdobyła Grad Prix i nagrodę Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej.

2016jarosław satyra 2

Nagrodzony rysunek ma tytuł "Wiatr". Wśród nagrodzonych za prace rusunków znalazła się Gabriela Jurczyk, również uczennica klasy II. 

2016jarosław satyra 6

Rysunek pod tytułem "Struś pędziwiatr" został wyróżniony. Obie uczennice do konkursu przygotowywał mgr Grzegorz Tomkowicz.

2016jarosław satyra 4

Wśród nagradzanych nagrodami reguaminowymi i specjalnymi przez Jury II Biennale "W Stronę Wyobraźni i Fantazji", którego byliśmy organizatorem są także nasi uczniowie. Wyróżnienie w dziedzinie malarstwa uzyskali: Kacper Kafel uczeń klasy III i Aleksandra Gładysz uczennica klasy I. Nagrodę specjalną fundowaną przez Dyrektora Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza i Dyrektora Liceum Plastycznego im. T. Brzozowskiego w Krośnie uzyskali odpowiednio: Dominika Kaczor kl. II i Michał Rakszewski - kl. I. Opiekunami wyróżnionych uczniów byli mgr Piotr Wójtowicz i mgr Mirosław Szudy. Składam uczniom i ich nauczycielom serdeczne gratulacje                                                                                                                                                          Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukcesy naszych uczniów - konkursy 2016