Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Umowa z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

W listopadzie br. podpisaliśmy umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Umowa dotyczy patronatu uczelni nad jedną klasą naszej szkoły w zakresie kształcenia graficznego. Wybraliśmy klasę pierwszą. W ramach patronatu uczelnia zobowiązuje się przeprowadzić cykl lekcji z zakresu grafiki komputerowej produkcji multimedialnej i komunikacji wizualnej. Oprócz tego WSIZ zapewnia uczestnictwo w  wybranych wykładach, sympozjach, pokazach i warsztatach z zakresu grafiki komputerowej organizowanych przez Uczelnię.

wsiz 3

Pierwsze zajęcia odbyły się 14 grudnia. Ich tematem była fotografia architektury i wnętrz. Wykład i warsztaty w ciekawy sposób poprowadziła p. mgr Gabriela Piechunk asystent w Katedrze Reklamy, Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów. Bardzo interesująco zapowiadają się następne zajęcia, które będą realizowane w styczniu i lutym przyszłego roku, a będą dotyczyć: - podstaw modelowania 3D; - animacji; - podstaw animacji 2D. Mam nadzieję, że współpraca z rzeszowską uczelnią przyniesie wiele korzyści uczniom klasy patronackiej 

Zbigniew Gleń

wsiz 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Umowa z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.