Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Lubimy pomagać - włączamy się w przedświąteczne akcje charytatywne

 Już po raz trzeci dołaczyliśmy do drużyny Szlachetnej Paczki. To już 15 edycja tej akcji charytatywnej wspomagającej osoby i rodziny w potrzebie. Ich adresy są pozyskiwane przez lokalnych wolontariuszy. W tym roku pomoc otrzyma 21 tys. rodzin.  Wśród darczyńców znalazł się kolejny raz m.in papież Franciszek. "Naszą" paczkę przygotowali wspólnie nauczyciele i pracownicy szkoły. Pięknie zapakowała ją p. prof Wojnar w asyście wolontariuszek.
Paczkę dostarczyliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki w Dukli, gdzie wręczono nam okolicznościowy dyplom i uwieczniono na pamiątkowym zdjęciu .

 2015 SzP

2015szlachetnaP 2

2015szlachetnaP 3

2015szlachetnaP 1

2015szp

                                                                               "TAK. POMAGAM" 

    11 grudnia wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariusza: Klaudia Trojan, Anita Howorko, Ola Szpiech,  Justyna Kazanecka, Paulina Hanus wraz z opiekunem SzKW p. Ewą Zajdel uczestniczyły w przedświątecznej zbiórce żywności w hipermarkecie Biedronka na ul. Podkarpackiej w ramach akcji charytatywnej Caritas " Tak. Pomagam". Klienci sklepu bardzo hojnie dzielili się kupionymi przez siebie artykułami i nasze kosze szybko zapełniły się darami.

2015 TakPomagam 3

2015 TakPomagam 1

2015 TakPomagam 4

2015 TakPomagam 2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Lubimy pomagać - włączamy się w przedświąteczne akcje charytatywne

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.