Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Dzień wolontariatu i Andrzejki 2015 - reporterskim okiem Katarzyny Kłap

2 grudnia po trzeciej lekcji wolontariusze z naszej szkoły udali się do RCKP na Galę wręczenia nagród "Zasłużeni dla Wolontariatu 2015". Po uroczystym rozdaniu nagród, odbyła się część artystyczna, zaś po niej poczęstunek.

2015 GRUDZIEN 4

2015 GRUDZIEN 5

30 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki zorganizowane przez Samorząd szkolny. Uczniowie przebrali się w różne ciekawe stroje, a nagrodą za przebranie było nie pytanie w tym dniu na lekcjach. W czasie przerw można było dowiedzieć się o swojej przyszłości od naszych wróżek.

2015 GRUDZIEN 2

2015 GRUDZIEN 1

2015 GRUDZIEN 3

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień wolontariatu i Andrzejki 2015 - reporterskim okiem Katarzyny Kłap