Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Multimedia w Sztuce 2015 - Katowice

2015multimedia 2

Wdniach 18, 19 i 20 listopada w ZSP w Katowicach odbyły się warsztaty multimedialne, w których wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły: Katarzyna Kłap i Paulina Haus.

2015multimedia 3

Warsztaty rozpoczęły się zwiedzaniem ASP w Katowicach. Na wykładzie Krzysztofa Zygalskiego dowiedzieliśmy się o roli greenboxa i oświetlenia w pracy studyjnej. Uczestnicy warsztatów uczyli się pracy na planie: ćwicząc komendy: cisza na planie, kamera, poszła, akcja ...

2015multimedia 4

Mimo deszczowej atmosfery z uśmiechem wyruszyliśmy do Muzeum Śląskiego. W muzeum obejrzeliśmy prace polskich artystów, wystawę multimedialną, oraz poznaliśmy historię górnego śląska.

2015multimedia 5

Drugi dzień to nauka obsługi programu Adobe Premier - wykład i ćwiczenia prowadzi Sławomir Salmanowicz. Nauczyliśmy sie poprawnego montażu filmu .                                                                                                                                                       fot i tekst Katarzyna Kłap i Paulina Hanus

Jesteś tutaj: Home Aktualności Multimedia w Sztuce 2015 - Katowice