Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Warsztaty fotograficzne w bibliotece

Uczennice naszej szkoły Katarzyna Kłap i Paulina Hanus wzięły udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną. Zajęcia poprowadził Krzysztof Pacholak, zdradzając swoje techniki fotografii. 

2015 warfot 1

Warsztaty zaczęły się o godz 9. Dla większości uczestników warsztatów fotografowanie to przede wszystkim pasja, którą chcieliby rozwijać, a biorąc udział w zajęciach - poszerzyć swoją wiedzę o fotografowaniu i rozwinąć umiejętności.

2015 warfot 2

2015 warfot 3

Pierwszego dnia dowiedzieliśmy się ''co to znaczy dobre zdjęcie", drugiego natomiast tworzyliśmy cykle

2015warfotkk 3

2015warfotkk 1

2015warfotkk 2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Warsztaty fotograficzne w bibliotece

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.