Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wyjątkowi goście z "Tęczowej Krainy"

2015 przedszkole w LP

19 października br. gościliśmy w szkole, mam nadzieję, przyszłych wspaniałych twórców. "Tęczowa Kraina" to nazwa przedszkola, którego najstarsza grupa 5-latków zwiedzała nasze pracownie, klasy, gabinety i korytarze. Dzieci bardzo spontanicznie i z dużą swobodą mówiły o tym co widzą i jak to odbierają. Wizyta miłych przedszkolaków przyniosła również wiele radości i zadowolenia pracownikom i uczniom naszej szkoły. Zapraszamy pozostałe przedszkola.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wyjątkowi goście z "Tęczowej Krainy"