Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

WOLONTARIAT DLA SZTUKI - kolejny projekt

Podczas wakacji wolontariuszki z naszej szkoły Paulina Hanus, Kamila Wajda, Magda Pasiniewicz, Justyna Kazanecka uczestniczące w projekcie "WOLONTARIAT DLA SZTUKI" wzięły udział w tworzeniu muralu.
 
2015mural 6
 
Akcja miała miejsce na ulicy Pużaka 24. Wcześniej wolontariusze w salach krośnieńskiego BWA zdobyli wiedzę na temat murali,a następnie powstał szkic koncepcyjny ich murala.
 
2015mural 3
 
2015mural 4
 
Działania wolontariuszy wsparli: firma KPB Krosno S.A. która odpowiednio przygotowała fragment ogrodzenia na ul. Pużaka,firma P.W.FAST Sp. z o.o. która zasponsorowała farby do wykonania malowidła. Stali sponsorzy projektu to także pomalujmy.pl i krosart.pl.

                                                                                                                                                                E. Zajdel

2015mural 2

W poniedziałek 24.08.2015 o godz. 9-tej na ul Pużaka 24 wolontariusze ''Fundacji dla Sztuki'' w tym uczennice naszej szkoły (Justyna Kazanecka, Magda Pasiniewicz, Kamila Wajda i Paulina Hanus) brały udział w tworzeniu muralu. Projekty przygotowywane były wcześniej, już na szkoleniu powstały pierwsze pomysły. Pan Krzysztof Brynecki pracownik BWA pomagał nam i opracował razem z nami wspólny projek łączący wszystkie pomysły. Malowanie trwało 3 dni. ZAPRASZAMY do obejrzenia muralu w rzeczywistości i przeanalizowaniu jego treści                                 Paulina Hanus

2015mural 5

2015mural 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności WOLONTARIAT DLA SZTUKI - kolejny projekt